Doprava a platba

Tovar vám bude doručený na DOBIERKU do 1-2 pracovných dní kuriérom prepravnej spoločnosti GLS. Kuriér Vás bude kontaktovať pred jej doručením a dodá Vám ju priamo na vami uvedenú adresu. Tú je možné po dohovore s kuriérom zmeniť. Cena poštovného a balného je 3.9 €.


Do 70 € (vrátane) SR Nad 70 €ČR
Dobierka 3,90 € Zadarmo4 €           
Osobný odber zadarmo ZadarmoNIE

Po odoslaní vašej objednávky  Vám pošleme potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás. Pomocou čísla balíka sa pokúsime problém vyriešiť.

+ -

Koľko stojí poštovné a aká je doba dodania?

Poštovné v rámci Slovenskej republiky sú 3.90€, pri objednávke nad 70 € je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Poštovné do Českej republiky sú 4 €, pri objednávke nad 70 € je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Ak si tovar objednáte v daný deň do 12:00 hod., bude vám dodaný nasledujúci deň. Ak si tovar objednáte po 12:00 hod., bude vám dodaný o 2 pracovné dni. Cez víkendy ani sviatky kuriérska spoločnosť balíky neroznáša.

+ -

Ako zistím, že bola moja objednávka prijatá a odoslaná?

Hneď, ako odošlete objednávku, príde vám automatický e-mail so zhrnutím vašej objednávky a potvrdením jej prijatia. Takisto vám príde aj sms o prijatí. Pokiaľ sa tak nestane, znamená to, že vašu objednávku neevidujeme. V takom prípade skontrolujte, či ste odklikli v košíku možnosť Objednávka s povinnosťou platby. Keď balík starostlivo skontrolujeme a zabalíme, odovzdáme ho kuriérskej spoločnosti GLS. V tom momente vám príde ďalší e-mail o odoslaní objednávky spolu s faktúrou a takisto sms od kuriérskej spoločnosti, kde je aj číslo balíka pre sledovanie (Sledovanie zásielok GLS)

+ -

Dá sa zmeniť dodacia adresa?

Dodacia adresa sa dá zmeniť len do momentu, kým je balík u nás a nie je u kuriéra. Preto je potrebné, v čo najkratšom možnom čase nás kontaktovať, aby sme dodaciu adresu mohli zmeniť. Pokiaľ už je balík u kuriéra, je treba skontaktovať sa s konkrétnym kuriérom a požiadať ho o zmenu adresy dodania, ktorá sa však nemôže výrazne líšiť od pôvodnej adresy (tzn. napr. zmena z Bratislavy na Prešov a pod.).

+ -

Akým spôsobom môžem u vás platiť?

Na našom e-shope odosielame tovar kuriérom na dobierku a je možné platiť len pri prebratí tovaru priamo kuriérovi, a to buď v hotovosti alebo kartou v EURÁCH. V Českej republike je možné platiť v českých korunách. 

Dá sa platiť aj prevodom na učet alebo kartou cez zabezpečenú platobnú bránu

+ -

Ako tovar posielate?

Tovar posielame prepravnou spoločnosťou GLS, ktorá zabezpečí, aby vám kuriér priniesol balík až k vám domov či do práce. Poštou neposielame!

+ -

Do akých krajín tovar odosielate?

Náš tovar odosielame do Slovenskej a Českej republiky.