Doprava a platba

Tovar vám bude doručený na DOBIERKU do 1-2 pracovných dní kuriérom prepravnej spoločnosti GLS. Kuriér Vás bude kontaktovať pred jej doručením a dodá Vám ju priamo na vami uvedenú adresu. Tú je možné po dohovore s kuriérom zmeniť. Cena poštovného a balného je 3.9 €. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne, a to na predajni v Púchove po prijatí e-mailu od nás o stave objednávky - objednávka vybavená.

Osobný odber

Osobný odber slúži iba, ako rezervácia tovaru. Následný prípadny predaj prebieha na kamennej predajni a riadi sa podmienkami tejto predajne, ktorá sa riadi právnymi predpismi na územi Slovenskej republiky.

1. Osobný odber - odberné miesto v meste Púchov

CJ STORE  s.r.o.

Prevádzka Moravska ulica 1668/13

020 01 Púchov

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky a spôsobu platby:

Do 70 € (vrátane) SR Nad 70 €ČR
Dobierka 3,90 € Zadarmo4 €           
Osobný odber zadarmo ZadarmoNIE

Po odoslaní vašej objednávky  Vám pošleme potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás. Pomocou čísla balíka sa pokúsime problém vyriešiť.

+ -

Koľko stojí poštovné a aká je doba dodania?

Poštovné v rámci Slovenskej republiky sú 3.90€, pri objednávke nad 70 € je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Poštovné do Českej republiky sú 4 €, pri objednávke nad 70 € je POŠTOVNÉ ZDARMA.

Ak si tovar objednáte v daný deň do 12:00 hod., bude vám dodaný nasledujúci deň. Ak si tovar objednáte po 12:00 hod., bude vám dodaný o 2 pracovné dni. Cez víkendy ani sviatky kuriérska spoločnosť balíky neroznáša.

+ -

Ako zistím, že bola moja objednávka prijatá a odoslaná?

Hneď, ako odošlete objednávku, príde vám automatický e-mail so zhrnutím vašej objednávky a potvrdením jej prijatia. Takisto vám príde aj sms o prijatí. Pokiaľ sa tak nestane, znamená to, že vašu objednávku neevidujeme. V takom prípade skontrolujte, či ste odklikli v košíku možnosť Objednávka s povinnosťou platby. Keď balík starostlivo skontrolujeme a zabalíme, odovzdáme ho kuriérskej spoločnosti GLS. V tom momente vám príde ďalší e-mail o odoslaní objednávky spolu s faktúrou a takisto sms od kuriérskej spoločnosti, kde je aj číslo balíka pre sledovanie (Sledovanie zásielok GLS)

+ -

Dá sa zmeniť dodacia adresa?

Dodacia adresa sa dá zmeniť len do momentu, kým je balík u nás a nie je u kuriéra. Preto je potrebné, v čo najkratšom možnom čase nás kontaktovať, aby sme dodaciu adresu mohli zmeniť. Pokiaľ už je balík u kuriéra, je treba skontaktovať sa s konkrétnym kuriérom a požiadať ho o zmenu adresy dodania, ktorá sa však nemôže výrazne líšiť od pôvodnej adresy (tzn. napr. zmena z Bratislavy na Prešov a pod.).

+ -

Akým spôsobom môžem u vás platiť?

Na našom e-shope odosielame tovar kuriérom na dobierku a je možné platiť len pri prebratí tovaru priamo kuriérovi, a to buď v hotovosti alebo kartou v EURÁCH. V Českej republike je možné platiť v českých korunách. 

Dá sa platiť aj prevodom na učet alebo kartou cez zabezpečenú platobnú bránu

+ -

Ako tovar posielate?

Tovar posielame prepravnou spoločnosťou GLS, ktorá zabezpečí, aby vám kuriér priniesol balík až k vám domov či do práce. Poštou neposielame!

+ -

Do akých krajín tovar odosielate?

Náš tovar odosielame do Slovenskej a Českej republiky.

+ -

Ako u vás funguje Osobný odber?

Osobný odber slúži na to, aby ste si tovar objednali cez náš eshop priamo na vami zadanú predajňu, kde si ho môžete v kľude vyskúšať a kúpiť si len ten tovar, ktorý chcete. To, čo vám nesadne, poprípade sa vám nepáči, necháte na predajni. Tým zabezpečíte to, že všetko, o čo máte záujem z e-shopu, bude pre vás nachystané na predajni.

+ -

Ako zistím, že už je moja objednávka na predajni?

Hneď, ako nachystáme váš tovar na danú predajňu, príde vám SMS aj e-mail o doručení objednávky. Zvyčajne tento proces trvá 1-3 pracovné dni.

+ -

Kde si môžem tovar prevziať?

Tovar z e-shopu www.cityjeans.sk si môžete prevziať na 2 prevádzkach, a to:

1. Osobný odber - odberné miesto v meste Púchov

Firma : 

CJ STORE s.r.o.

Prevádzka Moravska ulica 1668/13

020 01 Púchov

Osobný odber slúži iba, ako rezervácia tovaru. Následný prípadny predaj prebieha na kamennej predajni a riadi sa podmienkami tejto predajne, ktorá sa riadi právnymi predpismi na územi Slovenskej republiky.